Boutique Hotel Klárov Praha

Náš příběh

Tak jako každý z hotelů skupiny Asten Hotels, i Boutique Hotel Klárov je pro nás výjimečnou architektonickou výzvou. Od jeho převzetí v roce 2014 si každý den klademe otázku jak Vás, naše milé hosty, při Vašem dalším pobytu můžeme příjemně překvapit a udělat z něj tak nezapomenutelný zážitek pro Vás osobně, Vaši rodinu nebo přátele. V roce 2015 jsme zrekonstruovali všechny pokoje a na pomoc jsme si vzali významné hvězdy světové hudby,

které po roce 1989 v Praze koncertovaly. Dnes se tak můžete v každém z našich pokojů setkat s jinou hvězdou od Rolling Stones, až po Joan Baez. Club Lounge a privátní hotelová zahrada prošly výraznou změnou v roce 2016, naše zahrada v sobě skrývá šarm francouzského venkova uprostřed světové metropole. Do naší práce vkládáme lásku a péči, abychom Vaše očekávání naplnili a Vám se od nás nechtělo. Jsme hoteliéři srdcem a duší a těšíme se na Vás.

Pokoje a apartmány

Prostorné a moderní pokoje jsou inspirované pobytem slavných hudebních skupin v Praze. Dech beroucí výhled z našich Deluxe pokojů, Castle view apartmán se střešními okny.

Nabídky

Využijte naše speciální nabídky a přijeďte si užít Prahu a Hotel Klárov během týdne za výhodnějších podmínek.

Poloha

Máme nejlepší polohu přímo v centru, všechny historické památky, muzea a divadla jsou v docházkové vzdálenosti. Prohlédněte si naši mapu.

Služby hotelu

Váš pobyt může být všechno, co si budete přát. Hotel Klárov má ideální polohu v historickém centru Prahy a hosté si budou užívat toho, že všechny významné historické památky, muzea a divadla jsou v docházkové vzdálenosti.  Modení a světlé pokoje Vám připomenou příběhy slavných zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin, které v posledním čtvrtstoletí vystupovali v Praze. Club Lounge je místem pro menší a střední konference, eventy a také pro odpočinek hostů po náročném turistickém dni v Praze. Zahrada je jedinečným místem, oázou klidu a zeleně uprostřed hektického velkoměsta. Hosty hotelu si podmaní šarmem francouzského venkova a teplými dekoracemi. Hotelový concierge dá ta nejlepší doporučení na procházky po Praze, zajistí transfery, parkování a další služby. Těšíme se na Vás!

Snídaně

Začněte den skvělou snídaní v naší restauraci. Čerstvá Illy káva, Ronnefeldt čaje, čerstvé pečivo a nejkvalitnější marmelády od Bonne Maman. To je naše snídaně.

Zahrada

Venkovský šarm uprostřed Prahy? Naše zahrada je ideálním místem pro společenské akce, svatební obřady, uvítací koktejly a jiné Get Together!

Club Lounge

Club Lounge je ideálním místem na pracovní schůzku, menší konferenci nebo jenom prostě takový relax po dlouhých procházkách po Praze.

Meetingy a eventy

Praha je ideálním místem pro jakoukoliv firemní akci – konferenční nebo incentivní. Hotel Klárov je ideálním místem takových akcí pro svou polohu, služby a vybavení.

Transfery a parkování

Zařídíme Vám transfer z letiště, vlakového nádraží nebo jakéhokoliv jiného místa. Rádi se postaráme také o Vaši dopravu kdekoliv po Čechách nebo v zahraničí.

Designum Café

Designum Café je útulnou a designovou kavárnou v hotelu Golden Key. Domácí koláče, skvělá káva a úsměv na tváři Martiny zvou hosty k návštěvě.

Pražský Concierge

Které divadlo, restauraci či muzeum nesmím během svého pobytu vynechat? Nechte se inspirovat průvodcem Prahy, který pro Vás vytvořil náš concierge. Většinu doporučení jsme osobně vyzkoušeli a naši kolegové na recepci se Vám budou rádi věnovat, aby Váš pobyt byl co nejzajímavější a plný zážitků.

Vítejte v Praze

Vítejte v Praze. Město, která Vás okouzlí svou historií, romantickými uličkami a architekturou od gotiky až po moderní stavby. Nově se Praha stává také gastronomickou metropolí od skvělých místních hospod až po Michelinské restaurace. Vítejte a užívejte si!

Nehledejte dále, rezervujte!

Máme pro Vás tu nejlepší cenu a benefity za rezervaci přímo s hotelem.

  • Sleva 10% se slevovým kódem ASTEN
  • Bezplatný WIFI internet
  • 20% sleva v kavárně Designum
  • Láhev vína při příjezdu na pokoji
  • Garantovaný nejlepší možný pokoj v dané kategorii
  • Zdarma možnost brzkého ubytování (v závislosti na obsazenosti v den příjezdu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku