Rezervujte si naše speciální nabídky

Nejlepší dostupná cena

Máte rádi volnost a nejste si jistí, zda skutečně na svůj výlet vyrazíte? Nejlepší dostupná cena je tou správnou volbou pro Vás!

Včasný nákup

Už Vás nic od Vaší cesty neodradí? Tak v tom případě si rezervujte náš Včasný nákup a ušetřete 20% z naší Nejlepší dostupné ceny.

Vyberte si cenu a pokoj při příjezdu

Máte pevně stanovený termín výletu a hledáte geniální cenovou nabídku ubytování? Vyberte si cenu a pokoj při příjezdu do Hotelu Klárov.

Tři noci za cenu dvou

Chcete si užít velkorysý prostor našich Junior apartmánů? Tato nabídka Vám umožní bydlet v jednom z nich na tři noci a hradit jenom dvě!

Zaplaťte a šetřete

Předplaťte si Vaši rezervaci a šetřete 15% z naší Nejlepší dostupné ceny. Tuto nabídku můžete rezervovat až do dne Vašeho příjezdu. 

Bydlete déle za méně

Čím více dní budete bydlet, tím méně budete platit. S touto flexibilní nabídkou můžete šetřit až 12% při pobytu na 4 noci. 

Romantický pobyt

Staroměstské náměstí, Karlův Most, Nerudova ulice. Není více romantické město na světě, než je Praha. Užijte si náš balíček. 

Dárkový certifikát

Přestaňte běhat po obchodech a darujte svým přátelům to nejdražší, co všichni máme – čas jenom pro sebe! Náš certifikát to má. 

Nehledejte dále, rezervujte!

Máme pro Vás tu nejlepší cenu a benefity za rezervaci přímo s hotelem.

  • Sleva 10% se slevovým kódem ASTEN
  • Bezplatný WIFI internet
  • 20% sleva v kavárně Designum
  • Láhev vína při příjezdu na pokoji
  • Garantovaný nejlepší možný pokoj v dané kategorii
  • Zdarma možnost brzkého ubytování (v závislosti na obsazenosti v den příjezdu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku